Skip to main content
Співпраця

Послуги нашого столярного виробництва часто замовляють для професіоналів: флористів, візажистів, майстрів нігтьового сервісу. Робочі місця цих фахівців повинні бути обладнані певним чином. Для них ми створюємо столярні вироби, які в Україні є рідкістю. У каталозі представлені столи для флористичних салонів зі стільницею, обшитою жерстю, стіл-дзеркало для візажиста, оригінальні стійки-ресепшн: ми можемо запропонувати виготовлення спеціалізованих виробів з дерева за розумною ціною.

Завдяки індивідуальному виготовленню столярних виробів ми можемо запропонувати нашим замовникам не просто функціональні вироби з дерева ручної роботи, але й підтримати корпоративний стиль компанії-замовника, витримати кольорову гаму, нанести логотип, «вписатися» в задані розміри.

Ручні вироби з дерева виробництва woodville тепер прикрашають також інтер’єри барів та кафе. Їх власники й дизайнери до нас звертаються, коли для створення особливої атмосфери необхідно придбати вироби з дерева ручної роботи, що відповідають стилістиці та настрою закладу. До того ж, наші ціни на столярні вироби дуже помірні: на них не впливають транспортні та митні витрати, тому що виробництво столярних виробів з дерева знаходиться в Україні, а матеріал ми використовуємо виключно українського походження.