Skip to main content
[КОНТАКТИ]
Обговоримо ваш проєкт
Зв’яжіться з нами у месенджерах або за телефоном
Наша адреса та графік роботи
[FAQ]
Поширені запитання?

Ми виготовляємо меблі на замовлення, і можемо зробити будь-які типи меблів, що вам потрібні. Ми також виготовляємо та встановлюємо декоративні перегородки та стінові панелі, освітлювальні конструкції, вивіски тощо. В нашому каталозі представлений перелік базових меблів, серед яких ви можете обрати потрібні предмети умеблювання, однак цим списком ми не обмежуємось. Надішліть нам ескіз чи зображення, і ми відповімо, чи візьмемось за цей виріб.

Так, нам достатньо мати ескіз та розміри виробу. Наші конструктори розроблять креслення, необхідні для виробництва.

Строки виробництва одного предмету – від 10 робочих днів. Надішліть нам проєкт, щоб ми могли визначити строки виготовлення.

Ми плідно співпрацюємо із дизайнерами інтер’єрів та дизайн-студіями. Виготовляємо за наданим проєктом меблі, перегородки та інші елементи для оздоблення приміщення. Кваліфікація наших робітників та гарно оснащене виробництво дозволяє втілити будь-які ідеї. Ми легко оперуємо з популярними матеріалами і маємо хороший досвід роботи з більш вишуканими та рідкісними.

Гарантія на меблі, виготовлені компанією Woodville, становить 6 місяців (180 діб) з моменту доставки (або встановки на об’єкті), за умови правильної експлуатації у відповідних умовах. Протягом гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо виробничі дефекти, або, у разі потреби, замінимо браковану деталь. Забезпечуємо також постгарантійне обслуговування.

Надішліть свій проєкт будь-яким зручним для Вас способом, і протягом доби ми повідомимо вартість замовлення. Якщо проєкту немає – надайте ескізи та розміри. Вислати проєкт або інформацію щодо виробу можна через вікно на сайті, на месенджер за номером +380 98 112 9535, через соцмережі). Якщо проєкту немає – надайте ескізи та розміри.

    Є питання?
    Залиште свою заявку, і ми зателефонуємо обраним вами зручним способом зв'язку.