Skip to main content
Квартира у Французькому кварталі
Рік:
2021
Локація:
м. Київ, Французький квартал
Завдання:
Виготовлення меблів для вітальні, облаштованої в єдиному просторі з кухнею та столовою зоною, спальні, робочого кабінету, ванної кімнати.
Амбарні двері в інтер'єрі вітальні

Облаштування квартири-студії. Виготовлення меблів для вітальні, облаштованої в єдиному просторі з кухнею та столовою зоною.

Кухонний острів – це символ нашого шаленого ритму та місце, навколо якого вирує життя. Тут одночасно готують сніданок, п’ють вранішню каву  чи фреш, перехоплють на ходу легкий перекус. Все поруч і під рукою, тому це так зручно.
Ми зробимо для вас острів, який враховуватиме саме ваші потреби та звички. Пишіть, і ми відповімо на всі ваші питання та проконсультуємо

«В теплому родинному колі» – так зазвичай кажуть, коли описують сімейні обіди та свята. Пропонуємо вам круглий обідній стіл з масивною фігурною ніжкою, ідеальний для родинних застіль.
Масив вільхи, висота столу 75 см, діаметр стільниці 120 см. Можемо виготовити за вашими розмірами

Цей письмовий стіл зроблений з деревини черешні. Це навіть звучить «смачно»! А виглядає такий матеріал в якісній обробці просто розкішно.
До того ж він дуже міцний, твердий та гнучкий – чудова основа для якісних меблів, які здатні прослужити вам багато років

Якщо бажаєте, щоб меблеві фасади не виглядали нудно, чергуйте шухляди з відкритими та закритими поличками. Обирайте зручну конфігурацію – а наші майстри її втілять в реальність.