Skip to main content
Приватний будинок з білими інтер’єрами
Рік:
2020
Дизайн:
Anngli Design
Локація:
м. Буча
Завдання:
Білі стіни та підлога з темного дерева – таке колористичне рішення вимагало не менш витончених меблів, з якісною фурнітурою та ретельною обробкою поверхні.
Меблі та предмети інтер'єру для будинку в Бучі

Для цього елегантного помешкання, розташованому в затишному передмісті Києва, ми зробили комоди, консолі та письмові столи та тумби. В передпокої встановили шафу для одягу та дзеркало в металевій рамі.

На другий поверх ведуть спіральні сходи, і перила до них – це наше ноу-хау: вони виготовлені з полімерної труби, вкритої терморукавом із приємним на дотик покриттям софт тач. Щоб гарантувати надійність та безпеку, огородження ми зробили зі сталі, а для покриття сходинок використали масив ясена (товщина 40 мм).

Ще одне цікаве рішення ми реалізували на мансардному поверсі. Щоб максимально ефективно використати кути під скосами даху, тут були облаштовані системи зберігання. За білими рамковими фасадами, дверцятами з дзеркалами та панелями з вентиляційними отворами приховані практичні полички, шафки та шухляди, а також комунікації. В шафах для одягу втілене сучасне технологічне рішення: висувна вішалка. Її встановлюють перпендикулярно до фасаду шафи, а одяг на плічках вішають «обличчям» до вас.